Rejestracja52 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Finansowanie

Finansowanie

Medrefund LTD

Patient living in the United Kingdom has the right to choose a medical service provider in the EEA (European Economic Area) and can lawfully recover the costs from the NHS. This means that any person living in the UK can seek healthcare abroad and be reimbursed.

If you are waiting for an operation or any other service that is available under the NHS you can exercise your right to have your treatment abroad and we can help you to reimburse the money you have paid from NHS. The reorganisation of the NHS and the tight budget resulted in many patients being refused treatment for conditions considered as non emergency. Some patients are not receiving specialist consultations while others are refused treatment or are made to wait unreasonable long waiting times. You are entitled to NHS paid private treatment abroad. And you can legally “jump” the NHS queue.

We are a rapidly growing company, which meet the needs of our clients and will continue to grow and expand the range of services offered. Our best business card is our hard work and commitment and that’s what we have thus achieved. Since 2013 hundreds of satisfied customers have trusted us and we have helped them to recover the costs of medical treatment abroad. Medrefund LTD provides a new and unique service in the medical tourism business. We are able to react quickly and find the right doctor for you and inform you of your right to seek reimbursement of medical services that you accrue abroad and get them refunded. As we say you have a right forPRIVATE MEDICAL TREATMENT ABROAD paid by NHS.

NHS funded private treatment abroad.

Medrefund LTD – medical cost recovery.

Call: +44 799 909 0728

Website:  http://medrefund.co.uk/en/
Facebook: https://www.facebook.com/TretmentAbroad/

Twitter: @MedRefund


Medrefund LTD

Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii często decydują się na leczenie w Polsce na własną rękę i za własne pieniądze. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że mają prawo do uzyskania zwrotu kosztów leczenia za granicą z NHS. 

Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii często decydują się na leczenie w Polsce na własną rękę i za własne pieniądze. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że mają prawo do uzyskania zwrotu kosztów leczenia za granicą z NHS. Firma Medrefund LTD wychodzi na przeciw tym, którzy planują leczenie w Polsce a także osobom, które takie świadczenie już otrzymały. Jeśli borykasz się z jakimś problemem zdrowotnym, lekarze w UK nie są w stanie Ci pomóc lub czekasz w długich kolejkach do specjalisty lub na zabieg, skontaktuj się z nami. Jeśli podejmiesz z nami współpracę, pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego lekarza a także uzyskamy zwrot kosztów leczenia za granicą. Współpracujemy z najlepszymi szpitalami i klinikami w Polsce, Łotwie, Litwie i Grecji oraz mamy rzeszę zadowolonych pacjentów, którzy skorzystali z oferowanych usług medycznych oraz refundację za operacje z brytyjskiego NHS. Odzyskujemy pieniądze za operacje lub leczenie nawet w skomplikowanych i trudnych lub nietypowych przypadkach zdrowotnych.

Mamy doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi w Polsce i innych państwach członkowskich UE. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat jesteśmy w stanie szybko zareagować gdy tego najbardziej potrzebujesz. Mówimy po polsku, angielsku, rosyjsku i łotewsku. Naszą najlepszą wizytówką jest nasza ciężka praca oraz zaangażowanie i to, co udało nam się dzięki temu osiągnąć. Od 2013 roku zaufały nam już setki zadowolonych klientów, którym pomogliśmy uzyskać zwrot kosztów leczenia za granicą. Z firmą Medrefund masz 100% gwarancji na otrzymanie refundacji z brytyjskiej kasy chorych.

Medrefund LTD – Zwrot kosztów leczenia.
Nie marnuj czasu i nie czekaj w kolejce NHS – działaj!

Zadzwoń do polskiego konsultanta: +44 789 673 6301

Dodatkowe informacje