Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

Profesor Henryk Witmanowski jest specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Pełni funkcję Kierownika Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. 

Nieustannie pogłębia swoją wiedzę medyczną będąc uczestnikiem i wykładowcą na wielu kursach i konferencjach organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Odbywał zagraniczne staże naukowe, m.in. w Japonii oraz Niemczech. Profesor przeprowadza szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. W naszym Centrum Medycznym wykonuje zabiegikorekcji piersi, plastyki powiek, facelifting, plastyki uszu, korekcji nosa, modelowania sylwetki oraz drobne zabiegi chirurgii plastycznej. Z sukcesem łączy osiągnięcia naukowe z wiedzą praktyczną. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, empatii oraz indywidualnemu podejściu nieustannie zyskuje rzesze zadowolonych pacjentów.

Wróć do listy specjalistów