Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2000 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna O firmie

O firmie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stadmedica to rodzinna firma, która od ponad 30 lat świadczy usługi medyczne według światowych standardów. Początek działalności datujemy na rok 1987, kiedy to utworzone zostały nasze pierwsze gabinety: stomatologiczny i chirurgiczny. Z czasem poszerzyliśmy działalność o kolejne świadczenia z zakresu: dermatologii, ortopedii, endokrynologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, ginekologii, kardiologii, neurochirurgii, gastroenterologii oraz medycyny estetycznej.

Dzięki uznaniu naszych pacjentów możemy nieustannie podnosić oraz doskonalić poziom i zakres naszych usług. Gwarancją najwyższej jakości standardów medycznych jest w pełni wykwalifikowana, doświadczona kadra specjalistów, dla których Państwa zdrowie jest najważniejsze. Są to lekarze wielu dziedzin, zajmujący się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką chorób oraz schorzeń obejmujących wspomniane wyżej specjalizacje.

W Centrum Medycznym Stadmedica świadczymy zarówno usługi prywatnie, a także w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Stadmedica - lek. stom. Barbara Jundziłł <br>oraz dr n. med. Wiesław Jundziłł - założyciele

lek. stom. Barbara Jundziłł
oraz dr n. med. Wiesław Jundziłł - założyciele