Rejestracja52 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona głównaAktualności

Aktualności

Proktologia bez tajemnic.
23 stycznia 2020

Problemy zdrowotne, nawet jeśli nie są groźne to często potrafią utrudniać codzienne funkcjonowanie. Co więcej, powinny być sygnałem do badania, a co za tym idzie wykluczenia wielu chorób. Dlatego też warto obserwować swoje ciało i wychwytywać niepokojące objawy.

Czytaj dalej...
Dlaczego decydujemy się na botoks – moda czy metoda?
3 stycznia 2020

W dzisiejszych czasach każdy chce być piękny, nieustannie prześcigamy się w tym kto ile ma i dlaczego dzięki temu staje się lepszy. Od kilku lat coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju zabiegi odmładzające, a jednym z popularniejszych jest botoks. Czy wykonuje się go ze względu na modę, czy może wręcz przeciwnie?

Czytaj dalej...
Wesołych Świąt!🎄⛄️🎁
24 grudnia 2019

Czytaj dalej...
Szybki powrót do normalnej aktywności, czyli laserowe leczenie żylaków.
3 grudnia 2019

Przez długi czas diagnoza żylaków kończyn dolnych była kojarzona z inwazyjnym zabiegiem fizycznego odrywania żył odpiszczelowych i odstrzałkowych. Wiązał się on nie tylko z bólem i powstałą blizną, ale także długim okresem rekonwalescencji. Jednak od pewnego czasu powstała nowa metoda terapii zwana laserowym leczeniem żylaków.

Czytaj dalej...
Plastyka powłok brzucha – czyli łamiemy tematy tabu
18 listopada 2019

W dzisiejszych czasach wykonuje się wiele różnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Jednym z nich jest plastyka powłok brzucha, zwana inaczej abdominoplastyką. Niestety w wielu miejscach panuje nieprawidłowe przeświadczenie, że polega ona na zmniejszeniu objętości brzucha czy ograniczeniu wagi.

Czytaj dalej...
MOVEMBER
30 października 2019

Rusza coroczna, ogólnoświatowa akcja MOVEMBER - poświęcona zdrowiu mężczyzny.

Czytaj dalej...
Szczoteczka soniczna – co warto wiedzieć.
11 października 2019

Z pewnością nikt z nas nie lubi wizyt u dentysty. Dlatego warto zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej i zębów, co pozwoli uchronić przed nadmiarem osadów i docelowo próchnicy.

Czytaj dalej...
Liposukcja – jakie są wskazania i przebieg zabiegu
4 października 2019

W naszym Centrum Medycznym przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z nich jest liposukcja – metoda modelowania ciała pacjenta.

Czytaj dalej...
Podręcznik „Chirurgia Plastyczna”
3 września 2019

Miło nam poinformować, że ukazał się wyjątkowy podręcznik pt. "Chirurgia Plastyczna" pod redakcją prof. Henryka Witmanowskiego i dr Arkadiusza Jundziłła...

Czytaj dalej...
KRIOLEZJA i TERMOLEZJA
9 sierpnia 2019

Nowoczesne i wysoce skuteczne metody w zwalczaniu uporczywych dolegliwości bólowych kręgosłupa! Małoinwazyjne zabiegi leczenia zespołów bólowych kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Zabiegi przeprowadza specjalista neurochirurg wraz z zespołem w warunkach sali operacyjnej.Cała procedura trwa od 15 do 60 minut i wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.

Czytaj dalej...
1 2 3 6

Kategorie


Archiwum