Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona głównaAktualności

Aktualności

Serdecznie witamy w naszym zespole prof. Tomasza Drewę – pioniera chirurgii robotycznej w Polsce!
27 września 2021

Serdecznie witamy w naszym zespole prof. Tomasza Drewę – pioniera chirurgii robotycznej w Polsce!

Czytaj dalej...
Pierwszy zabieg PROSTATEKTOMII RADYKALNEJ Z ASYSTĄ ROBOTA DA VINCI w NZOZ Stadmedica!
23 września 2021

16.09.2021 – ten dzień z pewnością zapisze się w historii Kliniki Stadmedica jako wyjątkowy.

Czytaj dalej...
Konsultacje trichologiczne
18 sierpnia 2021

Łysienie oraz zmiany skórne w obrębie owłosionej skóry głowy są dla pacjentów niezmiernie niepokojącymi i krępującymi objawami, często wypływającymi na ich samoocenę i jakość życia.

Czytaj dalej...
PROSTATEKTOMIA RADYKALNA Z ASYSTĄ ROBOTA DA VINCI W NZOZ STADMEDICA
26 lipca 2021

Czytaj dalej...
TWOJA TKANKA TŁUSZCZOWA ŹRÓDŁEM KOMÓREK MACIERZYSTYCH.
13 lipca 2021

Nadmiar tkanki tłuszczowej nie jest korzystny dla zdrowia, jednak można z niego czerpać korzyści. Tkanka tłuszczowa jest bowiem świetnym źródłem komórek macierzystych, a ściślej komórek mezenchymalnych (MSC).

Czytaj dalej...
Przeszczep włosów nowoczesną metodą SAFER.
25 czerwca 2021

W naszej Klinice NZOZ Stadmedica stworzyliśmy unikalną technikę przeszczepiania włosów. Jest ona połączeniem pobierania mieszków włosowych z komórkami macierzystymi przy pomocy urządzenia S.A.F.E.R z wykorzystaniem Lasera oraz wspomaganego osoczem bogatym w płytki (PRP)  w skrócie SLP (SAFER+ Laser+ PRP).

Czytaj dalej...
NOWOŚĆ – LABORATORIUM SNU
25 czerwca 2021

Chrapiesz w nocy? Sprawdź, czy możesz mieć obturacyjny bezdech podczas snu, który może powodować choroby zagrażające życiu, w tym: wysokie ciśnienie tętnicze, zaburzenia pracy serca, udar, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP) i zastoinową niewydolność serca.

Czytaj dalej...
NOWOŚĆ!! WIDEODERMATOSKOPOWE BADANIE SKÓRY GŁOWY I WŁOSÓW (TRICHOSKOPIA)
5 czerwca 2021

Wygląd i kondycja włosów to bardzo ważna kwestia natury estetycznej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednak coraz częściej mamy do czynienia z problemami związanymi z włosami, takimi jak nadmierne wypadanie, osłabienie, przesuszenie czy ich przerzedzanie.

Czytaj dalej...
NOWOŚĆ! WIDEODERMATOSKOPOWE BADANIE ZNAMION
4 czerwca 2021

Czy na Twojej skórze pojawiła się nagle nowa zmiana barwnikowa? Istniejące znamiona powiększyły się (powyżej 5mm) lub stały asymetryczne i mają nierówne brzegi? Kolor znamienia zmienił się lub jest niejednolity? Któraś ze zmian jest opuchnięta, swędzi, boli, jest zaczerwieniona lub zaczyna sączyć się z niej krew?

Czytaj dalej...
Kępki żółte – przyczyny, leczenie i usuwanie.
19 maja 2021

Kępki żółte, zwane potocznie żółtakami, to złogi cholesterolu lub ciał tłuszczowych, które najczęściej są zlokalizowane w okolicach powiek, choć w niektórych przypadkach mogą rozwinąć się także w okolicach spojówki, a nawet na innych częściach ciała.

Czytaj dalej...
1 2 3 9

Kategorie


Archiwum