Rejestracja52 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona głównaAktualności

Aktualności

Szybki powrót do normalnej aktywności, czyli laserowe leczenie żylaków.
3 grudnia 2019

Przez długi czas diagnoza żylaków kończyn dolnych była kojarzona z inwazyjnym zabiegiem fizycznego odrywania żył odpiszczelowych i odstrzałkowych. Wiązał się on nie tylko z bólem i powstałą blizną, ale także długim okresem rekonwalescencji. Jednak od pewnego czasu powstała nowa metoda terapii zwana laserowym leczeniem żylaków.

Czytaj dalej...
Plastyka powłok brzucha – czyli łamiemy tematy tabu
18 listopada 2019

W dzisiejszych czasach wykonuje się wiele różnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Jednym z nich jest plastyka powłok brzucha, zwana inaczej abdominoplastyką. Niestety w wielu miejscach panuje nieprawidłowe przeświadczenie, że polega ona na zmniejszeniu objętości brzucha czy ograniczeniu wagi.

Czytaj dalej...
MOVEMBER
30 października 2019

Rusza coroczna, ogólnoświatowa akcja MOVEMBER - poświęcona zdrowiu mężczyzny.

Czytaj dalej...
Szczoteczka soniczna – co warto wiedzieć.
11 października 2019

Z pewnością nikt z nas nie lubi wizyt u dentysty. Dlatego warto zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej i zębów, co pozwoli uchronić przed nadmiarem osadów i docelowo próchnicy.

Czytaj dalej...
Liposukcja – jakie są wskazania i przebieg zabiegu
4 października 2019

W naszym Centrum Medycznym przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z nich jest liposukcja – metoda modelowania ciała pacjenta.

Czytaj dalej...
Podręcznik „Chirurgia Plastyczna”
3 września 2019

Miło nam poinformować, że ukazał się wyjątkowy podręcznik pt. "Chirurgia Plastyczna" pod redakcją prof. Henryka Witmanowskiego i dr Arkadiusza Jundziłła...

Czytaj dalej...
KRIOLEZJA i TERMOLEZJA
9 sierpnia 2019

Nowoczesne i wysoce skuteczne metody w zwalczaniu uporczywych dolegliwości bólowych kręgosłupa! Małoinwazyjne zabiegi leczenia zespołów bólowych kręgosłupa na wszystkich jego odcinkach. Zabiegi przeprowadza specjalista neurochirurg wraz z zespołem w warunkach sali operacyjnej.Cała procedura trwa od 15 do 60 minut i wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.

Czytaj dalej...
Wykrywanie zakażeń WZW typu B oraz C
9 lipca 2019

Ryzyko zakażenia wirusem HBV i HCV jest bardzo duże, gdy dochodzi do przerwania ciągłości skóry i kontaktu z krwią osoby zakażonej podczas nieprawidłowo wykonywanych procedur medycznych i niemedycznych takich jak na przykład: pobieranie krwi, manicure, iniekcje leków, strzyżenie, golenie.

Czytaj dalej...
Bezpłatne badanie spirometryczne
26 czerwca 2019

Szybko się męczysz? Czujesz ucisk w klatce piersiowej? Dokucza Ci kaszel? Palisz papierosy? Zdarza się, że jest Ci duszno?

Czytaj dalej...
Trwałe leczenie nadpotliwości – BTL ONIX

BTL ONIX to system, który wykorzystuje technologię aplikacji mikroigłowej prądu wysokiej częstotliwości do trwałego usuwania gruczołów potowych. Jest wyjątkowy na rynku, ponieważ 36 mikroigieł pracuje w sposób izolowany, co oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa i precyzję działania.

Czytaj dalej...
1 2 3 5

Kategorie


Archiwum