Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2000 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół dr hab. n. med. Arkadiusz Jundziłł

dr hab. n. med. Arkadiusz Jundziłł

 Jestem specjalistą w chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Tytuł doktora nauk medycznych obroniłem w 2014 roku jako zwieńczenie dwuletniego stażu w Cleveland Clinic u Pani Profesor Siemionow. Jestem adiunktem w Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Bydgoszczy.

Pełnię funkcję lekarza nadzorującego w Banku Komórek Tkanek i w Zakładzie Medycyny Regeneracyjnej w Bydgoszczy. Jestem autorem i współautorem licznych artykułów w czasopismach naukowych o łącznej wartości IF:72 i H indeksie 8. Jestem autorem jednego i współautor dwóch rozdziałów w podręcznikach poświęconych chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej wydanych w Stanach Zjednoczonych. Jestem autorem rozdziałów skryptów dla studentów Collegium Medicum w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy. Ponadto wraz z Panem Profesorem Witmanowskim jestem współredaktorem podręcznika z Chirurgii Plastycznej. Uczestniczę w wielu wysokobudżetowych projektach naukowych: NCBiR ( STRATEGMED i LIDER), MNiSW ( Iuventus) i NCN (Sonata). Jestem autorem i współautor licznych doniesień zjazdowych w kraju jak i zagranicą. W 2015 roku otrzymałem Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego w kategorii Nauka, badania naukowe i postęp techniczny.

Wróć do listy specjalistów