Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół Dr n.med. Irena Daniluk-Matraś

Dr n.med. Irena Daniluk-Matraś

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Białostockiej Akademii Medycznej.  Staż podyplomowy i specjalizację z chirurgii dziecięcej zrobiła pracując w Bydgoszczy w Klinice Chirurgii Dziecięcej, od 1989r. pracując na stanowisku zastępcy Ordynatora.  Jest współautorem i autorem wielu prac naukowych.  Dodatkowo uzyskała dyplom lekarza medycyny estetycznej wydany przez CMKP w Warszawie, oraz tytuł Europejskiego Chirurga Dziecięcego przyznany przez zarząd Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych.  Od 2004r pracowała w Katedrze i Klinice Chirurgii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 w Bydgoszczy, będąc jednocześnie nauczycielem akademickim.

W gabinecie w ramach kompleksowej opieki nad dzieckiem, mali pacjenci i ich opiekunowie mogą liczyć na szczegółowe omówienie problemu z którym się zgłosili, poprowadzenie diagnostyki, wykonanie koniecznych konsultacji , leczenie oraz przygotowanie i przeprowadzenie zabiegu. Oferowane konsultacje z zakresu chirurgii dziecięcej obejmują pacjentów w każdym wieku od 0 do 18 r. ż. oraz starszych pacjentów jako kontynuacja leczenia.

Wróć do listy specjalistów