Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół dr n. med. Jacek Szopiński

dr n. med. Jacek Szopiński

Studia medyczne ukończył z wyróżnieniem w 1999 r. w Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Od początku pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy, w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 – najpierw jako asystent, potem adiunkt a następnie pełniący obowiązki Kierownika Kliniki.

Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantologii tego samego szpitala. W 2008 r. ukończył specjalizację w dziedzinie chirurgia ogólna, w 2011 r. obronił pracę doktorską o tematyce leczenia przepuklin pachwinowych. Od wielu lat jest członkiem, a ostatnio członkiem Zarządu Polskiego Klubu Przepuklinowego. W latach 2010-11 odbył staż naukowo-szkoleniowy w Cleveland Clinic w Cleveland, USA pod kierunkiem prof. Marii Siemionow, która jako pierwsza dokonała udanego przeszczepu twarzy w USA. Uczestniczył ale też współorganizował konferencje naukowe i kursy specjalistyczne dla lekarzy poświęcone przepuklinom. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach z tej dziedziny na całym świecie, w tym w Berlinie, Atenach, Nowym Jorku, San Franciso, Cleveland.

Wróć do listy specjalistów