Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół Lek. med. Joanna Wasiuta – Śniegowska

Lek. med. Joanna Wasiuta – Śniegowska

Lek. Joanna Wasiuta-Śniegowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. W 2010 roku rozpoczęła pracę jako młodszy asystent w Klinice Medycyny Matczyno-Płodowej, Ginekologii i Neonatologii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy, odbywając jednocześnie szkolenie specjalizacyjne. W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Bydgoszczy.

Doktor Wasiuta-Śniegowska poszerza wiedzę i doskonali umiejętności, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Brała udział m.in. w szkoleniach z procedur ginekologii estetycznej w nietrzymaniu moczu i rewitalizacji pochwy, w kursach poświęconych ultrasonograficznym technikom obrazowania w położnictwie i neonatologii, diagnostyce USG gruczołu piersiowego, wad rozwojowych płodu oraz USG w niepłodności. Posiada także certyfikat podstawowy Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.

Doktor Wasiuta-Śniegowska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

 

Wróć do listy specjalistów