Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół dr n. med. Wiesław Jundziłł

dr n. med. Wiesław Jundziłł

Dr Jundziłł jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Studia ukończył w 1979 roku otrzymując tytuł lekarza medycyny. Siedem lat później został specjalistą II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Siedem lat później został specjalistą II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. W 1993 roku przedstawił komisji egzaminacyjnej bydgoskiej AM swoją rozprawę doktorską i uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Tytuły specjalisty w zakresach chirurgii naczyniowej oraz angiologii zdobył w 2003 roku.

Doktor Jundziłł jest członkiem Bydgoskiej Izby Lekarskiej w Bydgoszczy, regularnie bierze udział w licznych sympozjach, kongresach naukowych. Jest aktywnym członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz autorem i współautorem licznych prac naukowych.

Wszystko to oraz szeroki zakres wiedzy, ogromne umiejętności praktyczne, niemal czterdziestoletni staż pracy oraz pogodne i życzliwe usposobienie sprawia, że dr Jundziłł cieszy się niesłabnącym zaufaniem pacjentów, jak również szacunkiem środowiska medycznego.

Wróć do listy specjalistów