Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2000 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół lek. Karolina Pisanko

lek. Karolina Pisanko

 

Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Nieustannie podnosi kwalifikacje w swojej dziedzinie, uczestniczy w szkoleniach z medycyny estetycznej, nabywając wiedzę i umiejętności zgodne z najnowszymi technikami i trendami AntiAging. Oprócz codziennej pracy w Klinice Chirurgii Plastycznej, zdobywa doświadczenie w zakresie chirurgii estetycznej pod okiem dr hab. n. med. Arkadiusza Jundziłła, uczestnicząc czynnie w zabiegach operacyjnych.

W Klinice Stadmedica lek. Karolina wykonuje zabiegi małoinwazyje, leczenie chirurgiczne zmian skórnych różnego pochodzenia, łagodnych i złośliwych nowotworów skóry, blepharoplastykę, lipofilling oraz procedury z zakresu medycyny estetycznej tj. zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, modelowanie ust kwasem hialuronowym, zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów tkankowych.

Wróć do listy specjalistów