Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół dr n. med. Jacek Skórczewski

dr n. med. Jacek Skórczewski

Jest lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpoczął w 1995 roku. Zajmuje się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. W kręgu jego zainteresowań leży szczególnie diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna. Wykonuje również badanie ultrasonograficzne prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży zgodnie z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation z siedzibą w Londynie) wraz z komputerową oceną ryzyka indywidualnego.
Wykonuje badania ultrasonograficzne 3D i 4D na aparacie Voluson E 6. Pracuje na oddziale położniczo-ginekologicznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy.
W zakresie procedur ginekologicznych wykonuje operacje laparoskopowe w przebiegu łagodnych torbieli i guzów jajników a także mięśniaków macicy, wycięcia laparoskopowe trzonu macicy i wycięcia całkowite macicy. Zabiegi histeroskopowe usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy i mięśniaków podśluzowych a także operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu.
W zakresie usług ambulatoryjnych służy pomocą w diagnostyce przyczyn niepłodności, szczególnie w zespole policystycznych jajników. Wykonuje ultrasonograficzny monitoring cyklu.
Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem lasera w Klinice Esteticmed.pl w Bydgoszczy po przeszkoleniu w European College of Aesthetic Medicne – ECAM .

Wróć do listy specjalistów