Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół lek. med. Karol Kłódkowski

lek. med. Karol Kłódkowski

Współczesna neurochirurgia nie ogranicza się już tylko do pracy ze skalpelem. Przy całym wachlarzu nowoczesnych metod leczenia, które mogę zaproponować, metody inwazyjne są ostatecznością. Diagnozy nie stawiam tylko na podstawie wyników badań obrazowych, lecz przede wszystkim na dokładnym zbadaniu pacjenta.

Mimo zaplecza medycznego nie zamykam się na alternatywne metody leczenia, których przykładem jest zyskująca sobie coraz większe uznanie w zachodniej medycynie akupunktura. U wielu moich pacjentów po serii zabiegów akupunktury dolegliwości bólowe ustąpiły lub uległy znaczącemu zmniejszeniu.Podczas wizyty w moim gabinecie porozmawiamy o Państwa codziennych dolegliwościach i oczekiwaniach związanych z leczeniem. Omówimy szczegóły indywidualnej terapii, postaram się wyjaśnić wszelkie Państwa wątpliwości. Moim celem jest pomoc Państwu w powrocie do zdrowia, normalnego codziennego funkcjonowania i pracy.

Wróć do listy specjalistów