Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół lek. med. Miłosz Bieniek

lek. med. Miłosz Bieniek

Lek. Miłosz Bieniek jest specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej, posiadającym doświadczenie w badaniu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jest członkiem Bydgoskiej Izby Lekarskiej oraz Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Obecnie współpracuje z kilkoma bydgoskimi placówkami medycznymi. Jest specjalistą sukcesywnie dążącym do poszerzania zakresu swojej wiedzy.

Udziela się na konferencjach i kongresach naukowych, był uczestnikiem licznych sympozjów i kursów, zwłaszcza w tematyce badań naczyń i układu mięśniowo-szkieletowego. Jest autorem i współautorem prac naukowych, publikowanych w uznanych czasopismach. W Centrum Medycznym STADMEDICA ze szczególną starannością i dokładnością wykonuje pełen zakres badań ultrasonograficznych (USG): naczyń (m.in. tętnic szyjnych i kręgowych, żył kończyn dolnych), jamy brzusznej, tarczycy, piersi, stawów i innych tkanek miękkich.

Wróć do listy specjalistów