Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół dr n. med. Stanisław Pierściński

dr n. med. Stanisław Pierściński

Studia medyczne ukończył w 1996 r. w Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Pracował w Oddziale Chirurgicznym Szpitala MSWIA w Bydgoszczy, Przychodni GDAŃSKA w Bydgoszczy a następnie w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej Collegium Medicum w Bydgoszczy, w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1. 

Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantologii tego samego szpitala. W 2008 r. ukończył specjalizację w dziedzinie chirurgia ogólna, jest w trakcie przewodu doktorskiego, którego tematyka dotyczy przepuklin pooperacyjnych i prawidłowego zamykania powłoki jamy brzusznej po operacjach. Od wielu lat jest członkiem Polskiego Klubu Przepuklinowego. Wielokrotnie nie tylko uczestniczył ale też współorganizował konferencje naukowe i kursy specjalistyczne dla lekarzy poświęcone przepuklinom. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach z tej dziedziny na całym świecie, w tym w Berlinie, Nowym Jorku.

Wróć do listy specjalistów