Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół mgr Adam Kaminski

mgr Adam Kaminski

Informacje ogólne 
Mgr Adam Kaminski to psycholog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał w licznych prywatnych i państwowych ośrodkach medycznych. Nie ustaje w poszerzaniu swojej wiedzy, czego dowodem są dyplomy zdobyte w trakcie licznych kursów, szkoleń oraz warsztatów. Między innymi, posiada certyfikat ukończenia dwuetapowego szkolenia pod okiem doktora Dereka Farrella (specjalisty rekomendowanego przez Europejskie Towarzystwo EMDR), dotyczącego terapii metodą EMDR, czyli terapii odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych. Ukończył również trenerskie studia podyplomowe w Szkole Trenerów WSG w Bydgoszczy i odbył kurs Krótkoterminowej Eklektycznej Terapii PTSD (BEPP). Jest certyfikowanym trenerem ART – Treningu Zastępowania Agresji. (art czyli agressive replacement training to jest trening zastępowania agresji)
Zabiegi, w których specjalizuje się mgr A. Kaminski 
Mgr Adam Kaminski świadczy usługi z zakresu psychologii. Specjalizuje się w terapii zaburzeń osobowości w kontekście psychologii traumy i następstw pracy w narażeniu na chroniczny stres.

 

 

Wróć do listy specjalistów