Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2000 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół mgr Ewa Kawczyńska

mgr Ewa Kawczyńska

– Jestem psycholożką o specjalności psycholog kliniczny, psychoterapeutką i seksuolożką kliniczną  w trakcie certyfikacji,  terapeutką par, coachem, członkinią  Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

– Zapewniam pomoc w przyjaznej i pełnej dyskrecji atmosferze. Oferuję konsultacje, usługi psychoterapii (indywidualnej i grupowej) zaburzeń psychicznych oraz wsparcie w problemach sfery seksualnej osobom dorosłym oraz parom. Słucham uważnie i darzę szacunkiem każdego człowieka, towarzyszę i wspieram w wysiłku na rzecz jego rozwoju, poprawy samopoczucia, zdrowia psychicznego, ulżenia cierpieniu oraz wyboru skutecznych rozwiązań w obszarze seksualności, poprawie relacji partnerskich i budowania związków.

Psychoterapeutycznie pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, kończąc ostatni czwarty rok studiów  podyplomowych w  Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej  prof. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej poznańskiego oddziału  Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie.  Egzamin uprawniający do prowadzenia psychoterapii  po I stopniu studiów (a  II. roku) zdałam na 5.

– Ukończyłam z oceną bardzo dobrą Seksuologię  Kliniczną pod merytorycznym kierownictwem prof. dr hab. Z. Lwa- Starowicza  na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie; szkoliłam się i nadal szkolę w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Szkolenia Podyplomowego w Warszawie.

– W  Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie, w Studium Pomocy Psychologicznej Dla Par, pod kierownictwem prof. dr hab. Jerzego Mellibrudy uzyskałam tytuł terapeuty par i małżeństw.

Coaching (rozwój osobisty, zmiany, osiąganie celów) studiowałam na Uniwersytetach WSB Merito  Poznań i Toruń, pełniłam też  funkcję  lidera coachingowych Grup Wsparcia Noble Manhattan Coaching  na  Kujawsko-Pomorskie.

– Ukończyłam Psychologię Zarządzania  na Uniwersytecie WSB Merito Bydgoszcz.

– Doświadczenie kliniczne zdobywałam współpracując z instytucjami sektora publicznego, w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im. dra Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. dra Emila Warmińskiego SP ZOZ w Bydgoszczy, szkołach i świetlicach socjoterapeutycznych oraz  w Gabinetach Lekarzy Specjalistów „Ordynator” w Bydgoszczy   i gabinecie prywatnym.  Dbając  o jakość świadczonej pomocy, w ramach ciągłego rozwoju swoją pracę z pacjentami poddaję systematycznym  superwizjom . Stale poszerzam swoje kwalifikacje w ramach studiów, szkoleń i konferencji naukowych. Przyjmuję osoby dorosłe.

– Sesje mogą być prowadzone w języku rosyjskim – posiadam uprawnienia tłumacza przysięgłego.

Wróć do listy specjalistów