Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Zespół prof. dr hab. n. med. Wojciech Beuth

prof. dr hab. n. med. Wojciech Beuth

Dr hab. n. med., profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wojciech Beuth posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W 1987 roku złożył egzamin, otrzymując specjalizację II stopnia w zakresie neurochirurgii i neurotraumatologii. W tym samym roku przyznano mu stopień naukowy doktora nauk medycznych (Akademia Medyczna w Bydgoszczy). W 2000 roku uzyskał habilitację.

Przez wiele lat był członkiem kadry Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, podległego UMK w Toruniu. W 2007 roku w Collegium Medicum wygrał konkurs na kierownika katedry i kliniki UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy i został powołany na to stanowisko przez prorektora uczelni oraz dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego im. Jurasza. Obecnie pełni funkcję ordynatora Oddziału Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku.

Profesor cieszy się ogromnym uznaniem i szacunkiem zarówno w środowisku medycznym, jak i wśród pacjentów. W 2013 roku otrzymał Certyfikat Laur Pacjenta w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym.

Wróć do listy specjalistów