Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2000 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Aktualności HIPOKRATES 2022 Wybierz z nami pracowników roku ochrony zdrowia!

HIPOKRATES 2022 Wybierz z nami pracowników roku ochrony zdrowia!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza placówka medyczna Stadmedica została zgłoszona przez pacjentów do nagrody w kategorii Przychodnia/Gabinet Roku w akcji HIPOKRATES 2022 – największym plebiscycie medycznym w Polsce, który w województwie kujawsko-pomorskim jest prowadzony przez „Gazetę Pomorską”, „Nowości Dziennik Toruński” oraz „Express Bydgoski”.

Jednocześnie nominacje czytelników do zaszczytnych tytułów otrzymały także: Barbara Jundziłł, dr n. med. Ewa Jundziłł-Bieniek w kategorii Stomatolog Roku

oraz dr n.med Irena Daniluk-Matraś, dr n.med. Arkadiusz Jundziłł, dr n.med. Tomasz Grzela, dr n.med. Wiesław Jundziłł, Witold Kowalski w kategorii Chirurg Roku.

Plebiscyt jest prowadzony pod patronatem Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia.

Od pracowników ochrony zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Kandydatów do nagród nominują, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków – ich pacjenci. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a w końcu w ogólnopolskim finale.

Aktualne wyniki głosowania i informacje o akcji są dostępne na stronie www.pomorska.pl/hipokrates

Głosowanie będzie trwać od środy, 17 sierpnia do wtorku, 27 września 2022 r.

Serdecznie dziękujemy za nominacje i zapraszamy do oddawania głosów na swoich ulubieńców 🙂

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy