Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Aktualności Trwałe leczenie nadpotliwości – BTL ONIX

Trwałe leczenie nadpotliwości – BTL ONIX

JAK DZIAŁA BTL ONIX?

BTL ONIX to system, który wykorzystuje technologię aplikacji mikroigłowej prądu wysokiej częstotliwości do trwałego usuwania gruczołów potowych. Jest wyjątkowy na rynku, ponieważ 36 mikroigieł pracuje w sposób izolowany, co oznacza wysoki poziom bezpieczeństwa i precyzję działania. Dzięki izolacji wiązek elektromagnetycznych emitowanych przez igły energia bezpiecznie omija epidermę, by precyzyjnie zadziałać na gruczoły potowe dopiero na poziomie skóry właściwej. Tam dochodzi do selektywnego podgrzania tkanek i trwałego zniszczenia gruczołów potowych.

JAK CZĘSTO WYKONUJE SIĘ ZABIEG?

Już jeden zabieg daje trwałą redukcję problemu nadpotliwości o 50-80%. Tylko w ciężkich przypadkach pacjenci zgłaszają się na powtórzenie zabiegu (po ok. 3 miesiącach). Dwa zabiegi dają gwarancję całkowitego pozbycia się wstydliwej dolegliwości.
BTL ONIX nie wymaga żadnej rekonwalescencji, nie wiąże się z ryzykiem blizn itp. Nie jest też bolesny, ponieważ wykonuje się go w bardzo dokładnym znieczuleniu iniekcyjnym, obejmującym szersze pole niż obszar zabiegowy.

ZALETY

 

 

 

 

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy