Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Aktualności Fizjoterapia estetyczna – nowość w Klinice Stadmedica!

Fizjoterapia estetyczna – nowość w Klinice Stadmedica!

Fizjoterapia estetyczna to nowy, rozwijający się dział fizjoterapii mający na celu pomoc pacjentom, którzy chcą skorzystać z bezpiecznych i nieinwazyjnych metod dbania o swoje ciało. Fizjoterapia stanowi uzupełnienie dla chirurgii estetycznej. Nie ma żadnych wątpliwości, że doskonale wpisuje się w proces rehabilitacji po przeprowadzeniu tego typu zabiegów. Zaawansowane terapie wspomagają proces gojenia po operacjach plastycznych, pomaga pacjentom odzyskać mobilność, wpływają na bezpieczeństwo i komfort podczas rekonwalescencji oraz utrwalają pozytywne efekty estetyczne. Fizjoterapia jest również doskonałą opcją radzenia sobie z bólem i pomaga wielu pacjentom unikać lub ograniczać przyjmowanie leków przeciwbólowych.

Efekty jakie daje fizjoterapia estetyczna:

W Centrum Medycznym Stadmedica zabiegi fizjoterapii estetycznej oraz konsultacje dla osób które mają zaplanowane zabiegi chirurgiczne przeprowadza Pani Magister  Fizjoterapii – Małgorzata Garbacz.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji pod nr 523797066 / 531510504

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy