Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Aktualności OCULUS PRP SYSTEM – Innowacyjna i kompleksowa metoda leczenia schorzeń powierzchni oka

OCULUS PRP SYSTEM – Innowacyjna i kompleksowa metoda leczenia schorzeń powierzchni oka

OCULUS PRP SYSTEM – to Innowacyjna i kompleksowa metoda leczenia schorzeń powierzchni oka. System ten służy do przygotowania, przechowywania i aplikacji autologicznych kropli do oczu. ?
Krople wytwarzane są na bazie osocza bogatopłytkowego, co powoduje że jest to produkt w 100% bezpieczny i spersonalizowany – pochodzi z krwi pacjenta dla którego jest przeznaczony.
Krople autologiczne wykazują działanie odświeżające, kojące a przede wszystkim regenerują i odbudowują naturalne tkanki.
Ich zastosowanie przyspiesza gojenie, łagodzi obrzęki, zaczerwienienie, podrażnienia rogówki i powierzchni gałki ocznej, likwiduje uczucie swędzenia, pieczenia czy tzw. piasku w oczach.
Wskazania do zastosowania terapii OCULUS PRP SYSTEM:
☑️ zespół suchego oka
☑️ powierzchniowe punkcikowe zapalenie rogówki
☑️ zespół Sjogrena (choroba autoimmunologiczna objawiająca się powstawaniem nacieków zapalnych w gruczołach wydzielania zewnętrznego, np. kanaliku łzowym, a w konsekwencji zespołem suchego oka)
☑️ owrzodzenia rogówki i dystrofia
☑️ zwyrodnienia rogówki (w następstwie chemicznych lub fizycznych urazów)
☑️ PED – uporczywe wady nabłonka po przeszczepieniu rogówki
☑️ GvHD oka
☑️ łagodzenie objawów po LASIK OSS
Jakie są główne zalety OCULUS PRP SYSTEM?
? Jakość – każdy z elementów zestawu posiada niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa do stosowania w medycynie
? Prostota – nowoczesna technika vacuum umożliwia szybkie i łatwe napełnienie aplikatorów osoczem bogatopłytkowym. Pacjent otrzymuje zestaw sterylnych aplikatowrów z osoczem bogatopłytkowym.
? Brak sztucznych aktywatorów – zestaw nie zawiera chlorku wapnia, który aktywuje płytki krwi już w probówce. Czynniki wzrostu uwalniane z płytek aktywowane są w sposób naturalny, po podaniu osocza bogatopłytkowego do oka.
Zapraszamy do dr Karoliny Pisanko – Cena promocyjna dla pierwszych 10 pacjentów to 990 zł. ?
Rejestracja pod nr ☎ 523797066 / 531510504☎

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy