Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Aktualności Osocze bogatopłytkowe – Dermatologia estetyczna

Osocze bogatopłytkowe – Dermatologia estetyczna

Osocze bogatopłytkowe pozyskane za pomocą A-PRP Novareg jest niezwykle skuteczne do przywracania i poprawy jakości skóry. Stosujemy je ,gdy chcemy odmłodzić skórę poprzez wypełnienie i likwidację zmarszczek, likwidację wiotkości skóry, poprawę wyglądu, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, likwidację rozstępów, odmładzanie skór alergicznych, poprawienie elastyczności, napięcia i gęstości skóry, wykonanie remodelingu włókien kolagenowych, leczenie wypadania włosów u kobiet, odwracanie procesów gdy skóra wymaga rewitalizacji – jest zmęczona, poszarzała, wiotka, przesuszona. Osocze bogatopłytkowe PRP jest najczęściej stosowane w obszarach: dłoni, twarzy, dekoltu, okolic oczu, czoła, szyi, pośladków, skroni.
Ponadto wykorzystujemy je do odbudowy objętości tkanki w okolicach kości jarzmowych, policzkowych. Kuracja A-PRP Novareg jest skuteczna w likwidacji kurzych łapek, doliny łez, lwiej zmarszczki.
Osocze bogatopłytkowe A-PRP Novareg jest również niezwykle skutecznym elementem w kuracji przywracania owłosienia głowy, rewitalizując i ponownie przywołując do życia komórki odpowiedzialne za porost włosów.
W przypadku kuracji estetycznej, aplikacja osocza bogatopytkowgo następuje poprzez wykonanie dziesiątek nakłuć podskórnych w miejscach, które rewitalizujemy. Proces ten nazywamy mezoterapią. Po aplikacji osocza bogatopłytkowego PRP, obszary, na których nastąpiła aplikacja zostają pokryte płynem rewitalizującym.
Przeprowadzona w profesjonalnym gabinecie terapia jest szybka, sterylna i bezpieczna.Pierwsze efekty są zauważalne już po kilku dniach i stają się coraz widoczniejsze wraz z upływem czasu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy