Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2000 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Aktualności Poradnia Alergologiczna – Nowość w Klinice Stadmedica

Poradnia Alergologiczna – Nowość w Klinice Stadmedica

Miło nam poinformować, że od czerwca rozszerzamy dla Państwa zakres naszych usług o poradnię alergologiczną dla dzieci i dorosłych.

Przyjmować będzie dr hab. n. med. Natalia Ukleja-Sokołowska –

absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy.

W 2017 roku obroniła rozprawę doktorską dotyczącą profilu immunologicznego pacjentów uczulonych na zwierzęta futerkowe. W 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2023 roku tytuł specjalisty alergologa. W 2023 roku uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego, na podstawie prowadzonych badań nad chorymi uczulonymi na krewetki i inne skorupiaki. Na co dzień adiunkt w Klinice Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Zainteresowania naukowe koncentruje wokół alergii pokarmowej, przede wszystkim w kontekście diagnostyki opartej o komponenty alergenowe z zastosowaniem różnych dostępnych komercyjnie metod, a także w oparciu o innowacyjne, eksperymentalne modele diagnostyczne. Otrzymywała nagrody na międzynarodowych konferencjach naukowych. Sekretarz Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. W Klinice zajmuje się diagnostyką alergii i nietolerancji pokarmowych, także w oparciu o podwójnie ślepą próbę prowokacji, kontrolowaną placebo. Autorka licznych publikacji naukowych, w czasopismach polskich i zagranicznych.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje 🙂

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy