Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2000 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Aktualności Przeszczep włosów nowoczesną metodą SAFER.

Przeszczep włosów nowoczesną metodą SAFER.

W naszej Klinice NZOZ Stadmedica stworzyliśmy unikalną technikę przeszczepiania włosów. Jest ona połączeniem pobierania mieszków włosowych z komórkami macierzystymi przy pomocy urządzenia S.A.F.E.R z wykorzystaniem Lasera oraz wspomaganego osoczem bogatym w płytki (PRP)  w skrócie SLP (SAFER+ Laser+ PRP).

W skład interdyscyplinarnego zespołu uczestniczącego w transplantacji włosów wchodzą specjaliści w dziedzinie: dermatologii, trichologii, chirurgii plastycznej, endokrynologii, kosmetologii i psychologii. Jesteśmy jedyną w Polsce kliniką podchodzącą tak kompleksowo do problemu deficytów mieszków włosowych zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Proces przygotowywania jest wieloetapowy. Trwa około 3 miesięcy. Tak kompleksowe przygotowanie pacjenta gwarantuje najwyższy współczynnik przeżycia przeszczepów.

Obejmujemy leczeniem pacjentów z:

– przerzedzeniem włosów na głowie

– powikłaniami po chorobach układowych w tym COVID19

– łysieniem androgenowym u mężczyzn i u kobiet

– łysieniem plackowatym

-bliznami pooperacyjnymi wymagającymi rozległego uzupełnienia ubytków

– ubytkami okolicy rzęs, brwi, wąsów i brody

– ubytkami mieszków włosowych spowodowanych: oparzeniami, napromieniowaniem oraz wszystkimi urazami mechanicznymi

– ubytkami włosów okolic intymnych

– potrzebą rekonstrukcji owłosienia klatki piersiowej u osób zmieniających płeć

Jest to zabieg małoinwazyjny i ambulatoryjny, odbywa się w znieczuleniu miejscowym. To najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda przeszczepiania włosów, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. Zaletami tej metody są m.in. szybka rekonwalescencja, brak blizn pozabiegowych, wysoka precyzja. Efekt przeszczepu metodą SAFER jest trwały i naturalny.

W celu umówienia się na konsultację zachęcamy do rejestracji telefonicznej 531510504 lub 523797066.

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy