Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2100 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Aktualności

Szanowni Państwo!

Informujemy, że wykonujemy aktualnie zapisy na przeszczep włosów nowoczesną metodą SAFER – tylko teraz z promocyjnym rabatem – 35%!!

W naszej Klinice NZOZ Stadmedica stworzyliśmy unikalną technikę przeszczepiania włosów. Jest ona połączeniem pobierania mieszków włosowych z komórkami macierzystymi przy pomocy urządzenia S.A.F.E.R z wykorzystaniem Lasera oraz wspomaganego osoczem bogatym w płytki (PRP)  w skrócie SLP (SAFER+ Laser+ PRP).

W skład interdyscyplinarnego zespołu uczestniczącego w transplantacji włosów wchodzą specjaliści w dziedzinie: dermatologii, trichologii, chirurgii plastycznej, endokrynologii, kosmetologii i psychologii. Jesteśmy jedyną w Polsce kliniką podchodzącą tak kompleksowo do problemu deficytów mieszków włosowych zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Proces przygotowywania jest wieloetapowy, trwa około 3 miesięcy. Tak kompleksowe przygotowanie pacjenta gwarantuje najwyższy współczynnik przeżycia przeszczepów.

Więcej informacji uzyskają Państwo klikając na link:

https://stadmedica.pl/przeszczep-wlosow-nowoczesna-metoda-safer/

Zapraszamy do korzystania z promocji! Liczba miejsc ograniczona!!

Rejestracja pod nr 523797066 / 531510504.

Kategorie


Archiwum


Najnowsze wpisy