Rejestracja - poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:0052 379 70 66 / 531 510 504 Czynne700 - 2000 Posiadamy kontrakt z NFZ
Strona główna Finansowanie

Finansowanie

Medrefund LTD

Patient living in the United Kingdom has the right to choose a medical service provider in the EEA (European Economic Area) and can lawfully recover the costs from the NHS. This means that any person living in the UK can seek healthcare abroad and be reimbursed.

If you are waiting for an operation or any other service that is available under the NHS you can exercise your right to have your treatment abroad and we can help you to reimburse the money you have paid from NHS. The reorganisation of the NHS and the tight budget resulted in many patients being refused treatment for conditions considered as non emergency. Some patients are not receiving specialist consultations while others are refused treatment or are made to wait unreasonable long waiting times. You are entitled to NHS paid private treatment abroad. And you can legally “jump” the NHS queue.

We are a rapidly growing company, which meet the needs of our clients and will continue to grow and expand the range of services offered. Our best business card is our hard work and commitment and that’s what we have thus achieved. Since 2013 hundreds of satisfied customers have trusted us and we have helped them to recover the costs of medical treatment abroad. Medrefund LTD provides a new and unique service in the medical tourism business. We are able to react quickly and find the right doctor for you and inform you of your right to seek reimbursement of medical services that you accrue abroad and get them refunded. As we say you have a right forPRIVATE MEDICAL TREATMENT ABROAD paid by NHS.

NHS funded private treatment abroad.

Medrefund LTD – medical cost recovery.

Call: +44 799 909 0728

Website:  http://medrefund.co.uk/en/
Facebook: https://www.facebook.com/TretmentAbroad/

Twitter: @MedRefund


Medrefund LTD

Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii często decydują się na leczenie w Polsce na własną rękę i za własne pieniądze. Nie wszyscy wiedzą jednak o tym, że mają prawo do uzyskania zwrotu kosztów leczenia za granicą z NHS. 

Osoby mieszkające na stałe w Wielkiej Brytanii mają pełne prawo do wyboru dostawcy usług medycznych w Polsce a także mogą legalnie uzyskać od NHS refundację kosztów związanych z otrzymanym leczeniem. Jest to jednoznaczne z tym, że każda osoba żyjąca w Wielkiej Brytanii może skorzystać z leczenia poza granicami UK i jednocześnie starać się o zwrot kosztów poniesionych za to leczenie.
Jeśli -czekasz na operację w ramach NHS, możesz skorzystać z prawa do leczenia za granicą a Medrefund może pomóc Ci w uzyskaniu zwrotu kosztów poniesionych w związku z leczeniem.
Skompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz dopełnienie wszelkich koniecznych do uzyskania refundacji za leczenie formalności może okazać się skomplikowane lub po prostu zbyt czasochłonne. W związku z powyższym bardzo dobrą decyzja jest skorzystanie z usług oraz pomocy oferowanych przez Medrefund, firmy która od lat z powodzeniem zajmuje się uzyskiwaniem refundacji za przebyte leczenie w Polsce. W ciągu ostatnich kilku lat współpraca między klinikami w Europie a firmą Medrefund przekształciła się w owocne i wiarygodne relacje – 90 % pacjentów, którzy współpracowali z Medrefund, odzyskało pieniądze za usługi otrzymane w UE, jeśli leczenie było dostępne w ramach NHS.

 

Możliwy jest kontakt z Medrefund – zwrot kosztów leczenia przez telefon do polskiego konsultanta: +44 (0) 789 673 6301

Możesz również napisać maila na adres: polska@medrefund.co.uk lub odnaleźć nas na portalu www.medrefund.co.uk/pl/

Dodatkowe informacje